Pamiętacie potępiającą frotki wypowiedź Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) z Seksu w Wielkim Mieście? Ta fanatyczka mody w jednej ze scen stwierdziła, że prawdziwa dziewczyna z Nowego Jorku nigdy by ich nie założyła. Faktycznie przez długie lata frotki były, kolokwialnie rzecz ujmując, obciachem.

Moda jest jednak przewrotna, udowadnia nam to na każdym kroku i choć wielu uważa, że grube gumki powinniśmy oglądać tylko w muzeum, to jednak te materiałowe frotki są interesujące.

Na aktualnie trwającym Fashion Week’u modelki ubrane przez projektantów wyznaczających trendy nadchodzących sezonów, zaprezentowały frotki w wielu stylizacjach. Dyrektorka artystyczna Bubble & Bubble – Laurent Philippon przyczyniła się do powrotu tego trendu. Zobaczcie zdjęcia z pokazu Mansur Gavriel.

Mansur Gavriel Fall 2017

A post shared by Mansur Gavriel (@mansurgavriel) on

Oczywiście sposób połączenia takiego dodatku z całością stylizacji będzie już zupełnie inny niż w latach 80. i 90., nie powracajmy do przeszłości, inspirujmy się jedynie tamtymi czasami i twórzmy ciekawe looki we własnym nietypowym stylu.

Powrót frotki ogłaszają również, między innymi Bella Hadid, Selena Gomez i Catherine Zeta-Jones 🙂

Wrzucę też coś od siebie z frotką w roli głównej za jakiś czas.

Buziaki 🙂